Sigma 12-24mm F4.5-5.6 DG Hism(Art Serisi) Yeni

0,00
Marka : Sigma
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}
{{'UrunDetay_Barkod' | translate}} : 13can
* ₺2.209,17 'den başlayan taksitlerle
Adet :
Tavsiye Et

Odak çarpanlı ve 35mm D-SLR gövdeler ile uyumlu ultra geniş açı zoom objektif 

Sigma ilk geniş açı zoom objektif olan "zoom gamma 21-35mm F3.5-4"ü 1979 yılında tasarlamış ve üretmiştir. O günden bu yana Sigma daha birçok geniş açı zoom objektif tanıtmıştır. SIGMA 12-24mm F4.5-5.6 II DG HSM halefi SIGMA 12-24mm F4.5-5.6 EX DG ASPHERICAL / HSM Kasım 2003'te tanıtılmış idi. En son optik tasarıma sahip bu ultra geniş açı zoom objektif odak çarpanlı APS-C ve 35mm tam kare D-SLR gövdeler için idealdir.
Üstün görüntü kalitesi 

Ultra geniş açı objektif geniş çaplı ön mercek ile mümkündür. Florit cam performansına eşit dört FLD ("F" düşük dağılım) cam elemanı ve bir SLD (Özel Düşük Saçılım) cam elemanları renk saçılımlarını mükemmel şekilde düzeltir. Kalıplanmış üç cam elmanı ve bir hibrit asferik mercek her türlü saçılımı mükemmel şekilde düzeltirken üstün optik performans sağlar. 

* FLD cam, yüksek ışık geçirgenliği ile mevcut olan en düşük dağılıma sahip camdır. Bu optik cam florit cam performansına eşit düşük bir kırılma indisine sahiptir. Yüksek miktardaki saçılımlar açısından da faydalıdır. Bu karakteristik yapısı sıradan bir optik camın gerçekleştiremeyeceği ölçüde renk dağılmalarını (ikincil tayf) mükemmel şekilde düzeltirken yüksek tanımlı ve kontrastlı görüntü oluşumunu garantiler.
Süper Çok Katmanlı Kaplama 

Ultra geniş açıya bağlı olarak ön merceği geniş olan bu objektife çarpabilecek ilgisiz ışıkların yaratması muhtemel problemler, parlama ve yansımalar, Sigma'nın Süper Çok Katmanlı Kaplaması sayesinde azaltılırken, tüm zoom aralığında keskin ve yüksek kontrastlı görüntülerin oluşmasını sağlar.
  Süper Çok Katmansız Süper Çok Katmanlı
Üstün çevresel parlaklık 

Ön mercek grubu tasarımı ışık azalmasını minimize eder ve çevresel parlaklığı arttırır.
Abartılı perspektif 

Geniş görüş açısı abartılı perspektif ile dikkat çekici görüntüler yaratır ve fotoğrafçının konuyu vurgulayabilmesine yardımcı olur.
Ufak yapılı 

Dört asferikal mercek yardımıyla 85mm çapında ve 120.2mm uzunluğunda ufak yapılı bir objektiftir. Ufak yapısı bu objektifi seyahatlerde kullanım için ideal hale getirir.
Sessiz ve hızlı AF 

HSM (Hiper Sonik Motor) yüksek hızda ve sessiz netleme sağlar. Aynı zamanda objektif AF konumunda olsa dahi sürekli olarak manuel netleme yapılabilmesi mümkündür.
  Hipersonik Motor
Dahili netlik sistemi 

Bu objektif ön mercek gurubunun dönmesini engelleyen ve aynı zamanda netleme sisteminin yol açabileceği saçılım dalgalanmalarını azaltan dahili netlik sistemine sahiptir.
Taç yaprağı şekilli gölgelik 

İlgisiz ışıkları bloke eden ve dahili yansınaları azaltan taç yaprağı şekilli gölgelik ile donatılmıştır. 

{{ 'UrunDetay_Etiketler' | translate }}
Sigma 12-24mm F4.5-5.6 DG Hism(Art Serisi) Yeni,
Çerez Kullanımı