Sigma 150mm F2.8 Apo Ex DG Os Hsm

0,00
Marka : Sigma
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}
{{'UrunDetay_Barkod' | translate}} : 11canon
* ₺1.691,25 'den başlayan taksitlerle
Adet :
Tavsiye Et

Sigma'nın orijinal Sarsıntı Önleyici fonksiyonuna sahip Geniş diyaframlı orta telefoto makro objektif 

Bu geniş diyafram orta telefoto makro objektif Sigma'nın orijinal Sarsıntı Önleyici fonksiyonuna sahiptir. SLD cam elemanı her türlü renk saçılmasını mükemmel şekilde düzeltir. Süper Çok Katmanlı Kaplama parlama ve yansımaları azaltırken ve yüzer dahili netleme sistemi sonsuzdan 1:1 makroya yüksek optik performans sağlar. HSM (Hiper Sonik Motor) sessiz ve yüksek hızlı otomatik netleme ve aynı anda tam zamanlı manuel netleme yapabilmesini sağlar. Sigma'nın opsiyonel Tele Konvertörler takıldığında 1:1'den daha büyük büyütme sağlar.
Geniş diyafram telefoto makro objektif 

Bu telefoto makro objektif geleneksel makro objektifler daha uzun çalışma mesafesi vardır. Küçük hayvanlar veya böcek fotoğraf çekerken konu ve fotoğrafçı arasındaki mesafe mükemmel fotoğraflar için çok kritik ve aynı zamanda çok önemlidir .Uzun netleme mesafesi ve sığ alan derinliği netliği seçilebilir hale getirirken aynı zamanda rahatsız edici arka planıda temizler. Bu objektif aynı zamanda normal telefoto objektif olarak kullanılabilir.
Üstün görüntü kalitesi 

Üç SLD (Special Low Dispersion) cam elemanı her türlü saçılmayı mükemmel şekilde düzeltirken Süper Çok Katmanlı Kaplama parlama ve yansımaları azaltır. Bu objektifin üstün çevresel parlaklığı, en açık diyaframda dahi keskin ve yüksek kontrastlı görüntüler oluşturur.
  Süper Çok Katmansız Süper Çok Katmanlı
Elde çekim kolaylığı 

Sigma'nın kendi özel OS (Sarsıntı Önleyici) sistemi ile donatılmış olan bu objektif elde yapılan yakın plan çekimlerde yaklaşık 4 stop daha yavaş çekim hızı sağlar. Sarsıntının telafisi vizörden bakıldığında görülebilir ve kadrajda kolaylık sağlar. Sarsıntı Önleyici özelliği uzun netleme mesafesinde en üst düzeyde gerçekleşir.
Optik Stabilizasyonsuz
Optik Stabilizasyonlu
Yüzer Netleme Sistemi mükemmel optik performans üretir 

Yüzer netlik sistemi iki farklı mercek grubunu optik düzlem üzerinde farklı pozisyonlarda hareket ettirir. Bu sistem astigmatik ve küresel bozulmaları dengeler ve sonsuzdan 1:1 makroya kadar üst düzeyde optik performans sağlar. Objektifin uzunluğu netleme sırasında değişmez
Yüksek hızda ve sessiz AF 

HSM (Hiper Sonik Motor) yüksek hızda ve sessiz netleme sağlar. Aynı zamanda objektif AF konumunda olsa dahi sürekli olarak manuel netleme yapılabilmesi mümkündür.
  Hipersonik Motor
Kıvrımlı diyafram 

Kıvrımlı 9 yaprak diyafram bu objektifin net alanı dışında çekici bir netsizlik yaratmasını sağlar.
APO Telekonvertör 

Opsiyonel olarak SIGMA'nın original 1.4x EX DG APO ve 2x EX DG APO Tele Konvertörü kullanıldığında 210mm F4 AF telefoto makro veya 300mm F5.6 MF telefoto makro objektife dönüşecektir. SIGMA'nın orijinal telekonvertörlerinin kullanılması fotoğrafçının konu ile arasında daha uzak bir mesafe sağlarken hala 1:1 büyütme yapabilmesini sağlayacaktır 
*AF sonsuz ve 0.53m arasında çalışabilir.
Gölgelik adaptörü HA780-01 (Verilir) 

Gölgelik adaptor, APS-C ebatlı (çarpanlı) sensöre sahip gövdelerde kullanıldığında gölgeliğin boyunu uzatarak daha etkin gölgeleme yapılabilmesini sağlar.
SIGMA APO MAKRO 150mm F2.8 EX DG OS HSM EISA Avrupa'nın En İyi Makro Objektifi Ödülüne Layık Görüldü 

Sigma Corporation (CEO: Kazuto Yamaki) SIGMA APO MACRO 150mm F 2.8 EX DG OS HSM "EISA-2012-2013 Yılı Avrupanın En İyi Macro Objektifi" ödülünü kazandığını duyurmaktan mutluluk duyar.SIGMA'nın özgün OS fonksiyonuna sahip, geniş diyaframlı telephoto zoom objektifi pazara Haziran 2011'de tanıtılmıştı. 

Ödül Adı: EISA Ödülleri2012-2013 En İyi MAKRO Objektif 

Ürün: SIGMA APO MAKRO 150mm F2.8 EX DG OS HSM 

Sigma APO Macro 150mm F2.8 EX DG OS HSM piyasada ki en iyi macro performansa sahip objektif olarak söylenebilir.Odak mesafesi objektif ile nesne arasında iyi bir çalışma mesafesi sunması yanında yüksek keskinlik,titreşim engelleyici özelliği ile yusufçuk,kelebek ve benzeri canlıları yakalamayı sağlar.Mükemmel bitki ve portre fotoğrafçılığı yanında soft ve hoş arka plan sunar. 

*EISA (Avrupa Görüntüleme ve Ses Birliği) Avrupanın 18 ülkesinde basılmakta olan 50 fotoğraf, video ve ses dergilerinin dahil olduğu bir organizasyondur. EISA, her yıl, değiştirelebilir objektif, SLR fotoğraf makineleri, kompakt fotoğraf makineleri, vb daha önceki yıl içinde Avrupada piyasaya sürülmüş olan en iyi ürünleri seçer.


Sigma markasının 150/2.8 Apo Ex Dg Os Hsm model objektifi, resmi ithalatçı garantisi ve 6 taksit fırsatı ile Guzel.com da.
{{ 'UrunDetay_Etiketler' | translate }}
Sigma 150mm F2.8 Apo Ex DG Os Hsm,
Çerez Kullanımı