Sigma 10-20mm F3.5 EX DC Hsm

0,00
Marka : Sigma
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}
{{'UrunDetay_Barkod' | translate}} : 25can
* ₺605,00 'den başlayan taksitlerle
Adet :
Tavsiye Et

 

D-SLR gövdelere özel olarak tasarlanan sabit geniş F3,5 diyaframlı Ultra geniş açı zoom objektif 

Tüm fokal aralıkta sabit F3.5 geniş diyaframlı bu ultra geniş açı zoom objektif düşük ışık koşulları ve kapalı mekan çekimleri için idealdir. 102.4 derecede geniş açı görüntüler üretebilen bu objektif abartılı perspektifi fotoğrafçının coşkulu dışavurumunu en iyi şekilde ifade edebilmesini sağlar. ELD cam, SLD cam ve asferik objektifler her türlü sapma ve dağılmayı mükemmel şekilde düzeltir. Çok katmanlı objektif kaplaması tüm zoom alanında parlama ve yansımaları indirgeyerek yüksek kalitede görüntü kalitesi sağlar. HSM hızlı ve sessiz netleme yaparken aynı zamanda tam zamanlı manuel netleme yapabilme imkanı sunar. 
* Görüş açısı fotoğraf makinesi gövdesine bağlı olarak farkılılık gösterebilir

 

 

 

102.4 dereceden başlayan Ultra geniç açı zoom 

10-20mm F3.5 EX DC HSM objektifin zoom halkası çevrildiğinde ifade özgürlüğü artar. Mimari, iç mekan ve manzara fotoğrafları için çok güçlü bir araçtır. 
* Görüş açısı fotoğraf makinesi gövdesine bağlı olarak farkılılık gösterebilir.

 

 

 

Abartılı perspektif 

Geniş görüş açısı abartılı perspektife sahip kışkırtıcı görüntüler oluşturarak fotoğrafçının konuyu vurgulamasını sağlar.

 

 

 

Tüm zoom aralığında geniş F3.5 diyafram 

Geniş, sabit F3.5 diyafram vizörde parlak bir görüntü sağlayarak fotoğrafçının netlik ve kompozisyonu kolaylıkla kontrol etmesine yardımcı olur.

 

 

 

Muhteşem görüntü kalitesi 

Florit can performansına eşit, dört FLD ("F" Düşük Dağılım) cam mercek renk saçılmalarını telafi eder. Ek olarak, kalıplanmış iki cam elemanı ve bir hibrid asferik mercek, geometrik bükülmeleri ve astigmatik bozulmaları kusursuz biçimde düzeltir. Dahili netleme sistemi yardımı ile tüm zoom aralığında yüksek çözünürlüklü görüntü oluşturur. 
* FLD cam en yüksek düzeyde ışık geçirgenliğine ve en düşük düzeyde saçılıma sahiptir. Özellikle optik cihazlar için üretilen bu camın performansı florit cama eşittir ve mevcut camlardan çok daha düşük kırılma indisine ve saçılıma sahiptir. Bu özellikleri sayesinde ikincil tayf oluşumunu bir başka merceğin düzeltemeyeceği ölçüde düzeltirken yüksek keskinlik ve kontrast sağlar.

 

 

Sessiz ve Hızlı AF 

www.guzel.com_sigma

 

 Hızlı ve sessiz netleme için HSM (Hiper Sonik Motor) ile donatılmıştır. 

* Pentax gövdeler HSM desteklemediğinden AF çalışmayacaktır.

 

 

Taç Yaprağı tipi parasoley 

IF Dahili netleme sistemi ön objektif grubunun dönmesini gerektirmez. Bu durum objektif ile birlikte verilken taç yaprağı tipi parasoley yardımıyla ilgisiz ışıkların bloke edilmesi için uygundur.

 

 

 

Tüm odak uzunluklarında asgari netleme mesafesi 24cm'dir. 

Tüm odak uzunluklarında asgari netleme mesafesi 24cm'dir. Geniş açı objektiflerdeki yakın netleme mesafesi perspektifi vurgularken aynı zamanda konunun sadece ön planını değil tüm senaryoyu da vurgular ve fotoğrafçının yüksek kaliteli görüntüler yakalamasını sağlar. 

 

* 35mm SLR gövdelerde veya APS-C ebatlı görüntü algılayıcılardan daha büyük algılayıcı kullanan gövdelerde kullanılması halinde kenarlarda kararma oluşur

 

{{ 'UrunDetay_Etiketler' | translate }}
Sigma 10-20mm F3.5 EX DC Hsm,
Çerez Kullanımı