J.P.Gaultier Classique Essence Edp 100ml

İndirim Oranı : %25 İndirim
Fiyat : ₺859,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺644,25(KDV Dahil)
Barkod : 8435415000307
:
J.P. Gaultier Classique Essence De Parfum Edp 100ml
 
Jean Paul Gaultier, iyi tasarımcıların, somut üretimleri ile soyut düşleri arasında yaşadıklarını söylerken, koku mahsenlerini henüz tam olarak gezmediğimizi söylemişti, J.P. Gaultier Classique kokularını anlatırken.
 
Jean Paul şahsı ve markası için çok özel olan içinde bulunduğumuz bu yılda, o mahsenin ne kadar eşsiz olduğunu ve kesinlikle daha önce tatmadığımız kokuları, eşsiz duygular içerisinde gezinirken tecrübe ediyoruz. 
 
Parfümleri, kokuları anlatmak zaten kelimeler ile olunca çaresiz bir çabadan ileri gidemezken, anlatılması gereken Classique Essence De Parfum olunca daha da çaresizce bir çaba oluyor kelimelerin anlamlı, anlamsız peşi sıra dizilişleri. Ama şundan emin olabilirsiniz ki, duyularınıza dokunduğu anda tanımadığınız insanlara bu kokuyu anlatmaya çalışırken bulabilirsiniz kendinizi...
 
Yaşlı kurt, o eski meşe ağaçlarının kokusu ile sardığı mahseninden sanırım en gurur duyacağı karışımı çıkardı.
 
Klasik şişenin daha ince bir vücut yapısına bürünmüş hali ile modern bir tasarım karşılıyor kutusu açılınca...
 
Klasik kokunun çizgileri kağıt üzerinde okunabilinir ama koklama konusunda çok hassas burunlar dışında yepyeni bir J.P. Gaultier ikazı vericek çoğu burun, bağlı olduğu beyin hücrelerine.
 
Odunsu baz notalar ile adeta sarıp sarmalanmış, krem şanti dokunuşu tadında, yasemin çiçekleri olgunluğunda, tarif edilemez eğlenceli ama kadınsı notalar...
 
Tüm ürünlerimiz %100 orijinal olup, resmi tedarikçilerinden temin edilmektedir.
Parfüm Türü
EDP
Parfüm Miktarı
100 ML
Benzer Ürünler
Çerez Kullanımı